«За чесний тендер» приходить в Рівненську ОДА

Співпрацю протестують на декількох пілотних тендерних процедурах

За дорученням голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова відбулася попередня нарада керівництва адміністрації з представниками громадської ініціативи «За чесний тендер».

Під час наради активісти ініціативи та представники облдержадміністрації домовилися, що після «бюджетної» сесії облради, яка відбудеться в березні, Рівненська ОДА проведе декілька пілотних тендерних процедур із залученням активістів ініціативи «За чесний тендер».

На початку 2016 року активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» звернулися до Рівненської ОДА з пропозицією щодо співпраці в проведенні тендерів. Віталій Чугунніков радо відгукнувся на їхню пропозицію до співпраці та висловив готовність щодо залучення громадських активістів до контролю над проведенням тендерних процедур на Рівненщині.

– Я неодноразово заявляв, що усі публічні кошти мають витрачатися відкрито та ефективно. В минулому році ми запровадили систему дотендерних закупівель «PROZORRO», яка продемонструвала свою ефективність та дозволила нам зекономити до 15% бюджетних коштів. Тож сподіваюся, що і ця ініціатива буде ефективною, - прокоментував Віталій Чугунніков.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень