«За чесний тендер» приходить в Рівненську ОДА

Співпрацю протестують на декількох пілотних тендерних процедурах

За дорученням голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова відбулася попередня нарада керівництва адміністрації з представниками громадської ініціативи «За чесний тендер».

Під час наради активісти ініціативи та представники облдержадміністрації домовилися, що після «бюджетної» сесії облради, яка відбудеться в березні, Рівненська ОДА проведе декілька пілотних тендерних процедур із залученням активістів ініціативи «За чесний тендер».

На початку 2016 року активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» звернулися до Рівненської ОДА з пропозицією щодо співпраці в проведенні тендерів. Віталій Чугунніков радо відгукнувся на їхню пропозицію до співпраці та висловив готовність щодо залучення громадських активістів до контролю над проведенням тендерних процедур на Рівненщині.

– Я неодноразово заявляв, що усі публічні кошти мають витрачатися відкрито та ефективно. В минулому році ми запровадили систему дотендерних закупівель «PROZORRO», яка продемонструвала свою ефективність та дозволила нам зекономити до 15% бюджетних коштів. Тож сподіваюся, що і ця ініціатива буде ефективною, - прокоментував Віталій Чугунніков.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень