З архівними матеріалами СБУ можна ознайомитись у Рівному (ФОТО)

Найближчі два тижні

Фото ілюстративне

Минулого тижня  у Рівному відкрили виставку «Донбас:переPROчитання образу», яка розповідає про Донбас і нагадує, що це – істинно українська територія.  

Експозиція включає 20 банерів, які ілюструють маловідомі матеріали з фондів Центрального держархіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з державного архіву Донеччини. Ці документи публікують вперше.

За словами завідувача відділу історії Рівненського краєзнавчого музею Ігора Марчука, виставка пропонує відвідувачам «перепрочитати» не російський і не радянський, а істинно український Донбас.

Представлені матеріали стосуються різних періодів історії цього краю - від Скіфської держави до кін. 1980-х - поч. 1990-х рр. 

Організатори також подали інформацію про найцікавіші археологічні знахідки, національний склад, відомих діячів історії та культури зі східних територій.

Виставку підготували Український інститут національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України.

Згодом вона мандруватиме районами Рівненщини.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень