З'явилися перші ягоди з Одеси: Відомо, скільки у Рівному коштують кавуни

Скоро кавуновий сезон буде у розпалі

Все більше кавунів з’являється на ринках Рівного. Їх продають по 55 грн за кг. Поки ягоди переважно імпортні – з Туреччини і Румунії, але вчора почали продавати кавуни з Одеси, повідомив Радіо Трек завідувач лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби Сергій Редька.

Він каже, що перевищень нітратів у партіях кавунів не фіксували.

Порушення найчастіше виявляють у кабачках, редисці, ранній капусті та молодому буряку. Такий товар реалізовувати на ринку забороняють.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень