З українця по монетці на допомогу ЗСУ: В Україні запустили новий благодійний проєкт

Потрібно лише зібрати монети та віднести їх у банк

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Відучора Національний Банк України запустив новий благодійний проєкт «Смілива гривня». Проєкт, який триватиме до 31 жовтня, націлений допомогти українцям об'єднати зусилля і зібрати кошти для ЗСУ.  

Майже у кожного українця є монети, які місяцями або роками просто лежать у скарбничці та гаманці та чекають свого часу. І ось він настав.

Монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень можна буде віднести у банк й таким чином допомогти українській армії.

Пункти для збору монет на підтримку ЗСУ відкрили у відділеннях Ощадбанку та ПУМБу в усіх регіонах країни, де можлива безпечна робота банків.

Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, можна знайти на сайті Нацбанку України.  

Значна  кількість розмінних монет, зокрема номіналами 10 коп. та 50 коп. часто не використовуються громадянами для готівкових розрахунків та лежать у скарбничках чи кишенях.

 

Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника. Всі зібрані кошти будуть перераховані на потреби Збройних Сил України! – йдеться у повідомленні Національного банку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень