З території Білорусі війська рф ведуть повітряну розвідку трьох міст на Рівненщині і Волині

Залишається високою імовірність залучення білоруських військових до агресії проти України - ЗСУ

З метою продовження ведення повномасштабної збройної агресії проти України противник продовжує переміщувати додаткові підрозділи зі складу тихоокеанського флоту та західного військового округу.

Водночас відзначається значне зниження інтенсивності перевезень з глибини території російської федерації. Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у фейсбук.

На Волинському напрямку залишається високою імовірність залучення збройних сил республіки білорусь до агресії проти України.

 

Окупанти продовжують вести повітряну розвідку на напрямках Ковель, Вараш, Сарни.

Фіксують підвезення автомобільним транспортом до району населеного пункту Калинковичі ракет до ОТРК «Искандер-М».

Залишається високою імовірність залучення білоруських військових до агресії проти України, – повідомляє Генштаб ЗСУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень