З Рівненщини депортували 66-річного молдованина: він нелегально жив в Україні кілька років

Приїхав ще до 2018-го року

Громадянина Молдови, який тривалий час нелегально проживав на Рівненщині, депортували.

66-річний чоловік з 2018-го року проживав в Україні без документів. Після неодноразово притягнення до адмінвідповідальності та чергового ігнорування вимог українського міграційного законодавства, іноземця вирішили депортувати примусово.

Напередодні після оформлення відповідних документів оперативники супроводили чоловіка до пункту пропуску «Могилів-Подільський», аби той якнайшвидше відправився до рідної країни.

До слова, з початку року в області виявили вісім нелегальних мігрантів з Узбекистану, Еквадору та Колумбії. На них склали адмінматеріали.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень