

Навіть попри відсутність обстрілів
Вже у листопаді в Україні можуть розпочатися планові відключення світла. І це навіть, якщо росія не завдаватиме ракетних обстрілів чи атак дронами. Про це розповів народний депутат Сергій Нагорняк.
За його словами, це пов’язано із дефіцитом генерації повідомляє Телеграф.
- Завдяки тому, що сьогодні залишається сонячна погода, нас рятують сонячні панелі. Сонячні електростанції дають генерацію, і нам це дає можливість не тільки забезпечувати себе, а навіть в денні години експортувати електроенергію в Європу.
В нічний час теж, внаслідок того, що ми мало споживаємо, у нас є деякий профіцит, — зазначив Нагорняк.
Депутат також додав, що з великою ймовірністю з середини листопада ми матимемо дефіцит електрики. Його не можна буде перекрити навіть імпортом. І це навіть за відсутності обстрілів.
Він також наголосив, що обстріли в Україні очікують по балансуючим потужностями.
Якщо обстрілюватимуть підстанції Укренерго і енергетики не будуть швидко встигати їх лагодити, то існує навіть ймовірність локальних блекаутів. Я думаю, що мова буде саме про локальні блекаути, регіональні відключення там, де будуть прильоти.
Вже є розуміння, як намагатися вберегти всю загальну українську енергосистему від загального блекауту. Але локальні можуть бути, і з великою ймовірністю потрібно до цього готуватися, — зазначив співрозмовник.
Радіо Трек: НОВИНИ
Зеленський прийняв рішення: що буде з переведенням годинника у березні?
Запах старості зникне за один день: вдалий лайфхак для дому, який може зробити кожен
З 2026 року таких доларів більше не буде: чи потрібно міняти старі гроші?
Пільги для УБД: хто може їх втратити у 2025 році
Долар і євро вже не в моді — як українцям найкраще зберігати гроші у 2025 році?
Педагогам, які захищають Україну на фронті, залишать попередній середній заробіток
У Рівному на котельнях встановлять обладнання, вартістю 2 млн доларів (ФОТО)
Назвали день, коли у школярів Рівного розпочнуться канікули
«У нього вже остання стадія раку»: відомий астролог розповів, коли помре путін
У деяких школах осінні канікули скасували, а подекуди вони почалися вже: яка ситуація на Рівненщині
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415