З 5 травня для мешканців Рівненщини змінюються умови звернення за польською візою

А також для громадян Волинської та Тернопільської областей

Саме ці три області включає Луцький консульський округ Генерального Консульства Республіки Польща, - повідомляє РАДІО ТРЕК.

Згідно з інформацією, опублікованою на сторінці Генконсульства РП в Луцьку, тут поновлюється прийом громадян, що був призупинений 22 березня 2021 року через пандемію коронавірусу:

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку люб'язно повідомляє Вас, що з 05 травня відновить прийом заявників у консульстві згідно з попередньо узгодженим графіком роботи.

Прийоми відбуватимуться з дотриманням заходів безпеки від поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Нагадаємо, звертатися за оформленням візи до Генконсульства можуть власники Карти Поляка, члени найближчої родини громадян ЄС та члени найближчої родини громадян Республіки Польща без необхідності здійснення попередньої реєстрації.

Решті заявників, як і раніше необхідно здійснити попередню реєстрацію анкети за посередництвом ППВА (Візовий Центр).

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень