Ювілейний «Jazz Bez» – у Рівному

На рівнян та гостей міста чекає XV міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez»

У неділю, 6 грудня, о 19:30 у Рівному святкуватиме свій ювілей XV міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez».

Для всіх поціновувачів якісного польського джазу з радістю зіграють найкращі джазмени з Польщі – «Bartosz Pernal Quartet».

Загалом, у грудні 2015 року вільна інтелектуальна музика фестивалю наповнить чотирнадцять культурних центрів України та Польщі.

Тож рівнян чекають 6 грудня о 19:30 у барі-ресторані «Блюz&Jazz».
Вартість квитка – 90 грн.
Детальна інформація за тел. 43-29-73.

«Bartosz Pernal Quartet» — знаний польський бенд, по-справжньому унікального звучання та впізнаваності якому надає виняткове поєднання звуків органу Хаммонда з тромбоном та альт-саксофоном. Репертуар гурту складають передовсім авторські композиції, виконані в особливій експресивній та вирафінуваній манері колективу.

Другий учасник фестивалю – це «Winchester Boys». Цих хлопців можна бачити в центрі міста, де вони ламають всі стандарти локальних традицій вуличної музики. «Winchester Boys» відкривали фестиваль «Art Jazz Cooperation 2015», а ще вони стали переможцями змагання джазових колективів від «Alfa Jazz Fest Ukraine».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень