Ющенка отруїли російські спецслужби, - депутат Європарламенту (ВІДЕО)

А також рішення Євродепутатів на випадок вторгнення Росії в Україну

У резолюції Європейського парламенту, яка була ухвалена на випадок вторгнення Росії, йдеться про те, що отруєння колишнього президента України Віктора Ющенка є справою рук російських спецслужб, повідомляє OBOZREVATEL.

Напередодні в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» євродепутат Пятрас Ауштрявічюс пояснив, що питання отруєння не тільки Ющенка, але й інших опонентів російського президента Володимира Путіна є сигналом для останнього:

Росія використовує отруєння своїх опонентів. Це роблять інституції, які безпосередньо пов'язані з Кремлем. Серед постраждалих не тільки сім'я Скрипалів. Перелік дуже довгий, – сказав Ауштрявічюс.

У такий спосіб Європа посилає сигнал Путіну: ми знаємо, що ви робите, і якщо будете продовжувати, то заплатите високу ціну, пояснює депутат.

Відзначимо, що в документі Європарламенту Ющенко, Скрипаль, Володимир Кара-Мурза, Олексій Навальний та інші названі жертвами російських спецслужб. Також зазначається, що вони були або є опонентами президента РФ.

Нагадаємо, Європейський парламент ухвалив резолюцію на випадок вторгнення Росії на територію України. Проголосували за – 548, проти – 25 і 113 утрималися.

Якщо Росія наважиться напасти, то Євросоюзу пропонується зробити такі кроки:

  •  від'єднати РФ від платіжної системи SWIFT;
  • негайно припинити покупку російського газу і нафти;
  •  ввести санкції проти близьких до влади російських олігархів і членів їхніх сімей і заморозити їхні активи, а також анулювати візи.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень