Ющенка отруїли російські спецслужби, - депутат Європарламенту (ВІДЕО)

А також рішення Євродепутатів на випадок вторгнення Росії в Україну

У резолюції Європейського парламенту, яка була ухвалена на випадок вторгнення Росії, йдеться про те, що отруєння колишнього президента України Віктора Ющенка є справою рук російських спецслужб, повідомляє OBOZREVATEL.

Напередодні в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» євродепутат Пятрас Ауштрявічюс пояснив, що питання отруєння не тільки Ющенка, але й інших опонентів російського президента Володимира Путіна є сигналом для останнього:

Росія використовує отруєння своїх опонентів. Це роблять інституції, які безпосередньо пов'язані з Кремлем. Серед постраждалих не тільки сім'я Скрипалів. Перелік дуже довгий, – сказав Ауштрявічюс.

У такий спосіб Європа посилає сигнал Путіну: ми знаємо, що ви робите, і якщо будете продовжувати, то заплатите високу ціну, пояснює депутат.

Відзначимо, що в документі Європарламенту Ющенко, Скрипаль, Володимир Кара-Мурза, Олексій Навальний та інші названі жертвами російських спецслужб. Також зазначається, що вони були або є опонентами президента РФ.

Нагадаємо, Європейський парламент ухвалив резолюцію на випадок вторгнення Росії на територію України. Проголосували за – 548, проти – 25 і 113 утрималися.

Якщо Росія наважиться напасти, то Євросоюзу пропонується зробити такі кроки:

  •  від'єднати РФ від платіжної системи SWIFT;
  • негайно припинити покупку російського газу і нафти;
  •  ввести санкції проти близьких до влади російських олігархів і членів їхніх сімей і заморозити їхні активи, а також анулювати візи.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень