«Юра з Коломиї» провчив росіянку на побаченні, коли почув її думку про війну в Україні (ВІДЕО)

Відеозізнання американця стало вірусним у мережі

Американсько-український блогер Джуда Келечи, відомий більше як «Юра з Коломиї», провчив росіянку на побаченні в Нью-Йорку, коли почув її провоєнну позицію щодо війни в Україні. Гуморист, який багато років навчався та жив серед українців, замовив дорогі страви та вино, після чого залишив супутницю в ресторані з чеком.

Джуда заявив, що за свої безглузді слова дівчина з Новосибірську, на ім'я Анастасія повинна розплатитися. Відеозізнання американця стало вірусним у Twitter 

«Юра з Коломиї» познайомився з росіянкою, на ім'я Ана в додатку для знайомств, а через кілька днів покликав її на вечерю. Під час розмови блогер помітив у неї «слов'янський акцент» і запитав, де дівчина народилася.

Почувши, що Анастасія родом з росії і переїхала до США в 13 років, Джуда не втримався від запитання про її політичну позицію. Почуте шокувало американця і план помсти не змусив себе довго чекати.

— Сказала, що українці насправді нацисти.

 

А я сиджу і думаю, яке воно кончене. Вона не знала, що я жив в Україні. Вона замовила те, що вона хотіла, а я замовив дві пляшки найдорожчого вина і дуже багато їжі.

 

Ми в Нью-Йорку і це не дешево.

 

Вона каже: «Ти такий голодний і маєш так багато грошей».

 

А я сміюсь всередині, бо вона ще не знає, що я хочу зробити", – поділився Джуда.

Блогер відкоркував пляшки по $130 (4800 грн.) за кожну, щоб їх не можна було повернути. Наприкінці побачення він попросив чек і збрехав, що хоче до туалету. Поки супутниця чекала на свого кавалера, Джуда пішов додому.

— За таку х*йню, що вона говорила, хай страждає.

 

Я знаю, що чек був понад $500. На жаль, я залишив там свою їжу, але пішов додому щасливий і задоволений.

 

Я знаю, що це неправильно, але за таке нехай страждає, – закінчив розповідь українсько-американський блогер.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень