Юний рівнянин отримав диплом Міністерства закордонних справ Польщі (ФОТО)

Хлопчик гідно представив не лише Рівненщину, а й Україну, виборовши друге місце

12-річний Андрій Глодя виборов друге місце у конкурсі «Моя найцікавіша зустріч з Польщею online» у межах акції «Poland at your home» (категорія «ІСТОРІЯ», вікова група 7-13 років).

Конкурсна робота Андрія – презентація на тему «Про польсько-більшовицьку війну і героя Альфреда Келле» була присвячена подіям, які 100 років тому відбувалися й на території сучасної Рівненщини, повідомляє «Голос України».

Загалом участь у конкурсі брали представники 32 країн світу, які подали на розгляд журі у Варшаві 172 праці.

У своїй віковій групі рівнянин став єдиним представником України у цьому конкурсі.

Диплом та нагороди – подарунки, розвиваючі ігри про історію Польщі, книги, підручники з вивчення польської мови – Андрію вручила Віцеконсулка, керівниця відділу співпраці з поляками в Україні Генконсульства Республіки Польща у Луцьку пані Тереза Хрущ.

Основна мета акції – підтримка онлайн-освіти вдома і заохочення осіб польського походження до організації в її межах зустрічей із Польщею і польською культурою на відстані. МЗС Польщі пропонує доступ до освітніх, культурних та історичних ресурсів онлайн.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень