Юнак на іспитовому терміні вкрав телевізор на Рівненщині

Йому загрожує в'язниця

56-річний житель села Семидуби 26 жовтня повернувся додому та не виявив на тумбочці у спальні «плазми», повідомляє ГУНП Рівненщини.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що зловмисник проник до оселі, віджавши вікно спальної кімнати. Оперативники швидко зорієнтувались у ситуації та вийшли на слід крадія.

Ним виявився 18-річний місцевий житель, який наразі перебуває на іспитовому строку за вчинення аналогічного злочину. Телевізор він вже встиг здати в ломбард, звідки його вилучили поліцейські. 

Самого зловмисника за місцем проживання не застали. Оперативникам через кілька днів вдалося його розшукати у квартирі знайомого.

Телевізор поліцейські після проведення товарознавчої експертизи повернуть власникові. 

Вчора, 10 листопада, слідчі Дубенського відділу поліції повідомили 18-річному жителю села Семидуби про підозру у вчиненні крадіжки, вчиненої із проникненням у приміщення.

За скоєне йому може загрожувати від трьох до шести років позбавлення волі. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень