Втеча з Олександрії: 5 неповнолітніх пройшли до Рівного 17 кілометрів пішки

Але вже за півтори години їх знайшла поліція

З реабілітаційного центру в Олександрії проти ночі втекло п’ятеро вихованців.

Такий виклик від співробітниці закладу надійшов до поліції близько опівночі. Працівниця повідомила, що близько 22 години діти, яким від 11 до 17 років, самовільно залишили установу.

За півтори години утікачів знайшли у під’їзді на Відінській у Рівному.

 

За їхніми словами, до міста вони дісталися пішки, а це понад 17 кілометрів.

 

Крім цього, під час спілкування з інспекторкою діти сказали, що зголодніли, тож поліцейська купила їм поїсти.

Утікачів повернули до закладу та провели з ними профілактичну бесіду. Правоохоронці проводять перевірку та встановлюють причину цього вчинку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень