Їжа майбутнього: 8 продуктів, які стануть трендовими у 2026 році

Вони змінять ваш раціон

Харчові тенденції 2026 року демонструють рух до свідомого споживання, незвичайних смакових поєднань і повернення до традиційних продуктів.  Про це пише NV FOOD .

Ось декілька продуктів, які скоро будуть в тренді:

Оцет – класика кухні з новим обличчям: крафтові варіанти, несподівані смаки та інноваційні формати для страв і напоїв.

Яловичий жир (смалець) – «їжа предків», популярна для смаження та приготування ароматних страв, а іноді й корисна для шкіри.

Заморожені ресторанні страви – від пасти до лазаньї: високоякісні заморожені продукти, готові до вечері без втрати смаку.

Продукти швидкого приготування – супи з білком, матча, зручні набори з фокусом на якість та харчову цінність.

Матча – зелений чай, що став популярним по всьому світу; у 2026 році його використовуватимуть і в десертах, і в солоних стравах, а спеціальні девайси стануть частиною домашньої кухні.

Вишукане масло – тренд на прості радощі: масло з травами, спеціями або соусами для випічки та страв, що додає домашньому приготуванню нових сенсів.

Хліб на заквасці – символ «повільної їжі»: від піци та круасанів до домашньої випічки. Повернення до автентичних технік та майстерності.

Квашена капуста – від української до корейської: ферментовані овочі стають не лише корисними, а й вишуканими закусками для будь-якого столу.

Ці продукти відображають тенденцію до здорової, натуральної та культурно насиченої їжі, яку споживачі хочуть бачити на своїй тарілці у 2026 році.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Середа Дарина

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень