Її опізнав син: відомо, кого збив потяг на залізничному переїзді у Рівному

Трагедія сталася в понеділок на вулиці Пересопницькій

Трагедія сталася 21 червня на залізничному переїзді на вулиці Пересопницькій в обласному центрі.  

Її сьогодні, 24 червня, упізнав син.

Опівдні до поліції звернувся 29-річний рівнянин із заявою, що упродовж кількох днів не виходить на зв’язок його 51-річна матір, місцева жителька. Востаннє її бачили по обіді 21 червня. Чоловік повернувся з іншого міста тож, не виявивши матір за місцем проживання, забив на сполох.

Відомо, що рівнянка через психічні розлади раніше проходила лікування у медзакладі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень