Їхати на розгляд скарги не обов'язково, а сплачені не на той рахунок гроші вимагати через суд не треба. Як новий закон спрощує життя бізнесу 

Тепер спілкуватися з податковою можна в режимі відеозв'язку 

Напередодні вихідних Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Податкового кодексу (ПК) України щодо удосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (№9662), який відкриває платникам податків можливість взаємодії з Державною податковою службою в режимі відеоконференції.

Замість того, щоб їхати на розгляд своєї скарги до Києва, платник зможе з будь-якого куточка України під'єднатися в режимі відеоконференції та бути активним учасником розгляду своєї скарги за використання засобів дистанційного зв'язку. Взяти участь у розгляді заперечень платника до акта перевірки також можна буде в режимі онлайн, - каже голова профільного комітету Ради Данило Гетманцев.

За три місяці платники податків отримають можливість долучатися в режимі відеоконференції до розгляду своїх скарг на рішення про відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригувань.

Крім того, документ врегулює питання підприємців, які помилково сплатили податки не на той рахунок.

Йдеться про випадки, коли кошти надійшли до бюджету, але помилково були спрямовані за іншим бюджетним рахунком. Більше не потрібно через суд відстоювати свої права, бо відтепер у ПК України прямо передбачено, що такі обставини звільняють від штрафів та пені, - пояснив голова комітету.

Відтепер допомога благодійних фондів для лікування військовослужбовців, які зазнали поранень, контузії чи іншого ушкодження здоров'я, або на користь членів родин таких військовослужбовців не обкладатиметься податком на доходи фізичних осіб.

Крім того,  внесено норму про обов'язкову пільгу або зменшення до нуля податків на землю і нерухомість у разі, коли проводилася обов'язкова евакуація населення. Погодили нардепи й рішення  щодо можливості з певними обмеженнями не платити податок на землю, на якій розташоване постраждале або знищене майно.

Джерело: Interfax

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень