Європа депортує українських заробітчан за порушення режиму самоізоляції

Місцеві фермери протестують

Як повідомляє Європейська правда,
 
Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії наказав покинути країну 12 українським робітникам за порушення правил самоізоляції

Партія сезонних робітників з України в кількості понад 150 осіб прибула до Естонії оплаченим фермерами спецрейсом 21 липня.

Прибулих протестували на COVID - 19 в Талліннському аеропорту (позитивними виявилися три проби), а потім помістили в карантин на два тижні перед початком роботи, після чого знову протестували.

В ході проведеної під час карантину перевірки з'ясувалося, що правила самоізоляції в різному вигляді були порушені 46 разів.

У тому числі були обґрунтовані підозри, що 17 осіб, яким слід було перебувати в самоізоляції, працювали.

Після цього міністр внутрішніх Март Хельме заявив, що порушники повинні бути покарані за всією суворістю закону, а міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу заявив, що вони повинні бути вислані з країни.

До тепер зроблені приписи про депортацію 12 українців, обвинувачених у порушенні карантинних вимог.

Фермери запевняють, що українці, яких хочуть депортувати, не працювали на полях, а приводили в порядок свої житлові приміщення, що знаходилися під одним дахом з основною будівлею ферми.

Прокуратура не задовольнила скаргу фермерів на рішення департаменту поліції і прикордонної охорони. 12 українців мають покинути Естонію в п'ятницю не пізніше півночі.

Естонські фермери збираються звернутися до суду.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень