Єремеєва поховали на Рівненщині

Похорон народного депутата Ігоря Єремеєва пройшов минулої суботи у його рідному селі Острожець у Млинівському районі на Рівненщині.

Спочатку з Єремеєвим прощалися у Луцьку, потім  похоронний кортеж вирушив на малу батьківщину депутата.

У місцевому Свято-Іллінському храмі прочитали заупокійні молитви за померлим та надали можливість односельчанам попрощатися.

Прощальну промову над могилою проголосили віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, екс-голова Ради Володимир Литвин, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, директор Острожецького навчально-виховного комплексу Володимир Козлюк та син Роман Єремеєв.

До слова, був на прощанні з Єремеєвим і екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ.

Нагадаємо, 26 липня 2015 року, перебуваючи на Волині, в результаті падіння з коня Ігор Єремеєв отримав закриту черепно-мозкову травму, а 12 серпня 2015 року помер у закордонній лікарні. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень