В онкодиспансері Рівного відбудуться серйозні зміни вже цієї п'ятниці?

Єдиний претендент на пост очільника залишився в онкодиспансері Рівного

Багаторічний очільник Рівненського обласного онкологічного диспансеру Григорій Максим’як відмовився балотуватися на посаду головного лікаря цього закладу. Про це стало відомо у вівторок, 28 листопада. Ось що повідомило видання «Рівне Вечірнє»:

Сьогодні Григорій Максим’як написав заяву, що відмовляється брати участь у конкурсі на посаду…  В обласній раді зазначають, що п. Максим’як не пояснив причин своєї відмови від балотування.

 

Тож наразі на посаду залишається лише одна кандидатура — завідувача хірургічного відділення онкодиспаснсеру та депутата облради Олександра Ткача…

 

Додамо, що Григорій Максим’як — не єдиний, хто відмовився цієї сесії від балотування на керівні посади у комунальні заклади облради. Документи забрав Петро Нагорний, заступник начальника обласного управління молоді та спорту, який претендував на посаду директора «Інваспорту».

 

Журналіст «Радіо Трек» під час засідання однієї із комісії в облдержадміністрації запитав Олександра Ткача про те, чи він не зніматиме своєї кандидатури. Ось, що він відповів:

Мені про це написали повідомлення, яке прочитав під час засідання екологічної комісії обласної ради. Не знаю, чи це достовірна інформація. Якщо Григорій Іванович (Максим’як - ред.) справді зняв свою кандидатуру, то я, виходить, один лишаюсь. Я не зніматиму своєї кандидатури. Чекатиму сесії, думаю, у п’яницю буде все відомо.

Нагадаємо, що головного лікаря онкологічного диспансеру обиратимуть на засіданні сесії обласної ради, 1 грудня, вже втретє. Попередні два рази не вистачало по кілька депутатських голосів, аби обрати одного із кандидатів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень