«Є супротив». У Рівненській центральній міській лікарні просять благодійні внески

Адже гроші ще не ходять за пацієнтами

У Рівненській центральній міській лікарні змушені брати благодійні внески з пацієнтів, які прибувають з області та інших міст. Про це заявив головний лікар медичного закладу Євген Кучерук:

Зважаючи на те, що міська лікарня виконує функцію обласної лікарні. Ми отримали практично ліцензію по третинному рівню. До нас ринулися жителі області. Пробуємо брати благодійний внесок. Кілька тижнів тому почали брати 500 гривень з мешканців області та інших областей.

За словами медика, нині третина пацієнтів в стаціонарі - не з Рівного. За минулий рік у медзакладі пролікувалися 27 тисяч пацієнтів, з яких 8 тисяч – люди з Рівненської області та інших регіонів.

Ніхто нічого не дає протягом 10 років з обласного бюджету за своїх пацієнтів. Ми воюємо, просимо, ситуація досить складна – практично Корнин, всі прийшли до нас і підписали угоди з нашими сімейними лікарями. 7,5 тисяч – це щось робиться неймовірне, збільшується кількість людей, ми ще не підійшли до цієї системи, коли гроші ходять за пацієнтом. І нас просто роздягають. Ну, ви можете уявити, що ми зробили 405 рентгенографій за добу.

Ми привезли серйозне обладнання з-за кордону, і воно ще трохи простоїть і все.

Євген Кучерук - головний лікар Рівненської міської лікарні. Чоловіку вдається знаходити інвесторів для ремонтів відділень лікарні. На території лікарні є теплиця з овочами для потреб кухні. Керівник ЦМЛ всіляко шукає способи підтримки медзакладу та джерел

Оскільки в лікарні ледь вистачає грошей та обладнання на лікування рівнян, у медзакладі вирішили компенсувати нестачу коштів шляхом благодійних внесків. Відповідно до фінансового плану міської лікарні, коштом таких внесків у цьому році медзаклад запланував отримати близько 600 тисяч гривень.

На бюджетній комісії чиновники Рівного вирішили звернутися до обласної ради, аби там виділили з обласного бюджету дотацію на пацієнтів з Рівненщини.

За словами Кучерука, з області міській лікарні дають лише медобладнання, однак:

Треба чітко розуміти, що обладнанням зарплату, харчування і медикаменти не компенсуєш.

Євген Кучерук говорить, що проблема зникне після того, як для вторинної та третинної медицини запрацює система – гроші ходять за пацієнтом. Для вторинки та первинки ця система запрацює з наступного року.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень