Язик Троля вбив дівчину

Це мало колись статися, кажуть місцеві

У Норвегії є відома місцина з дивовижним краєвидом і скелею з гострим виступом. Фото з людьми, які стоять, лежать чи сидять на цій скелі, постійно стають хітами Інтернету.

Ця скеля відома в Норвегії під назвою «Язик Троля».І от днями тут сталася трагедія.

«Це було лише питанням часу», – каже норвезький гід, який постійно водить сюди екскурсії. Він давно чекав чогось подібного.

Троє студентів із Австралії піднялися сюди, на висоту 1100 метрів, за неповторними відчуттями та фото на згадку. Для дівчини на ім’я Крісті Кафкалоудіс цей підйом завершився фатально. Намагаючись обійти групу інших туристів, які стояли біля виступу, вона зірвалася зі скелі у провалля глибиною 700 метрів.

Дістати з ущелини тіло загиблої альпіністи змогли лише наступного дня.

Томас Рууд, власник агентства «Trolltunga Adventures», яке спеціалізується на організації турів до «Язика Троля», нарікає, що багато туристів приїздить сюди непідготовленими ні фізично, ні психологічно, без належного одягу та взуття. Вони часто легковажать безпекою. Те, що сталося, мало раніше чи пізніше відбутися»

То ж, якщо поїдете до Норвегії, добре зважайте, чи варто ризикувати.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень