Ціни на яйця здивували рівнян (+ЦІНИ)

Інкубаторські яйця на ринках та у магазинах Рівного подорожчали майже на половину

[media=70741]

Якщо ще тиждень тому десяток яєць можна було придбати за 13 гривень, то зараз ціна, в залежності від точки продажу, перевищує 20 гривень за десять штук.

[media=70745]

[media=70744]

Щоб з`ясувати причини подорожчання, Радіо Трек зв’язалося із птахофабрикою «Крупець». Там пояснили, що здорожчання пов’язано із підвищенням цін на корм, говорить працівник відділу збуту птахофабрики Іван Денисюк:

 

- Було дуже багато збитків, всі повирізали курку на літо через збитки, ну їх же треба відшкодувати. Ціна була за яйце 1,30 грн, тут в нас на 60 копійок піднялася ціна. Ну, дехто виставив більше, дехто 2,50 грн поставив, дехто 2.00 грн поставили. На старе яйце ж ціни і 1,80 грн і 1,30 грн. Зараз ціни дуже різні. Ну, ще залежить все від якості яйця.

Домашні яйця на ринку коштують 25 гривень.

[media=70743]

Разом з тим, на фабриці запевнили, що далі яйця не дорожчатимуть.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень