Японія дає $19 млн, щоб залучити штучний інтелект для підвищення народжуваності

Уряд виділить гроші на онлайн-сервіс для побачень

Японський уряд має намір інвестувати близько 19 мільйонів доларів у розвиток додатків для знайомств на основі технологій штучного інтелекту. Таким чином країна збирається підвищити рівень народжуваності, адже він нині в Японії залишається одним з найнижчих у світі, і це непокоїть уряд.

Для вирішення проблеми держава вирішила профінансувати проекти на основі штучного інтелекту, які будуть працювати як сайти для знайомств і допомагати людям утворювати пари.

В Японії популярні традиційні сайти і онлайн-сервіси для побачень. Проте уряд вперше надає підтримку проєкту на основі штучного інтелекту, який має обробляти великі масиви даних користувачів і робити висновки про їхню сумісність.

За повідомленням УНІАН.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень