Янукович та Азаров до цього часу отримували пенсії з держбюджету

Їх рахунки в Ощадбанку заарештовані лише 21 грудня 2015 року

Про це йдеться в ухвалах Печерського районного суду столиці. Слідчий вказує, що Янукович перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Печерському районі міста Києва з 10 липня 2010 року як одержувач пенсії, призначеної за нормами закону України "Про статус народного депутата України". Розмір призначеної пенсії становить майже 17 тис. гривень. Азаров же з 6 лютого 2008 року отримує пенсію в розмірі 17 200 гривень.

Суд вирішив заарештувати пенсії на поточних рахунках в Ощадбанку обох фігурантів справи, заборонивши витратні операції.

Раніше Генпрокуратура стверджувала, що пенсії Януковичу і його прихильникам нараховувалися, а в Пенсійному фонді заявляли, що не здійснюють виплати та нарахування пенсій Віктору Януковичу та Миколі Азарову.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень