Янукович подав позов на Україну

У Європейському суді з прав людини він вимагатиме розслідування замаху на його життя

Про це йдеться в повідомленні адвокатів Януковича, пише 112.ua.

У своєму позові Віктор Янукович просить суд підтвердити порушення його прав відповідно до Європейської Конвенції з прав людини, включаючи право на справедливий судовий розгляд, право на ефективне розслідування замахів на його життя і право на захист його життя, а також право не зазнавати дискримінації за політичним статусом і переконаннями.

Адвокат Януковича - Джо Хейг - заявив, що президент Янукович почав судовий процес, оскільки вже очевидно, що українська влада однозначно націлена на його кримінальне засудження.

Вони допустили проведення несправедливих судових процесів, які порушують основне право людини бути присутнім на суді і захищати себе від звинувачень, які президент Янукович рішуче відкидає. Немає сумнівів, що українські органи прокуратури перебувають під значним політичним тиском з метою забезпечити засудження за фальшивими кримінальними звинуваченнями, включаючи ті, які були створені лише з метою забезпечення підстави для застосування санкцій Європейського Союзу щодо президента Януковича - каже Хейг.

Подачу позову до ЄСПЛ Янукович пояснює неможливістю відстояти свої законні права в українських судах.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень