Ялинки по 3500 грн. із Данії продають на базарі в Рівному: є дешевші – як вони виглядають (ФОТО)

Деякі з них не живі, а «сформовані»

Незабаром Різдво та Новий рік. Хто не має вдома штучної ялинки, вочевидь планує придбати щось на базарі: чи ялинку, чи сосонку, чи, принаймні, гілочки.

Всього цього на традиційному перехресті є багато – різного й на будь-яку ціну.

Як то кажуть, «до кольору і вибору»

Проте загальну увагу привертають реально гарні ялинки: з міцними й рівномірними гілками, ще й з густою й самарагдовою хвоєю.  

Як виявилося, це ялинки з Данія.

Ця конкретно коштує 3500 грн.

Ця 2500

Ця теж 2500

Ці низенькі – по 800 та 700 грн.

Деякі з ялин «сформовані» з різних гілок, але продавець запевняє, що такі стояти будуть довго.

Українські ялинки – місцеві – пропонують теж за 700-800 грн., але вони – більш стандартних розмірів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень