Яких порушників найчастіше штрафують інспектори Уктрансбезпеки на Рівненщині

Та де працюють інспектори

Інспектори обласного управління Укртрансбезпеки працюють на трасі Київ-Чоп вже другий тиждень. Щоправда, лише у певних місцях, зокрема там, де є майданчики для зважування великогабаритної техніки.

Так, наприклад, за тиждень перед Великоднем на дорогах Рівненщини спіймали 32 авто з перевищенням вагових та габаритних параметрів. Перевізників оштрафували на кілька тисяч євро.

Розмір штрафів розраховують за спеціальною формулою фахівці обласного управління Укртрансбезпеки.

Найбільше порушників зупиняють на трасі «Київ-Чоп», та мова не йде про міжнародні перевезення, а про міжрегіональні. Пояснює ситуацію заступник начальника обласного управління Укртрансбезпеки Тарас Наконечний:

По Рівненській області актуальні ситуації, коли перевантаженими їдуть автомобілі з кар’єрів. Це ті, що везуть щебінь. В основному це напрямок Сарн. Нині діють обмеження по повній масі транспортних засобів – це 40 тонн для звичайних вантажівок, а для контейнеровозів – 44 тонни. А з кар'єрів часто їздять по 50 тонн. Ну  і часто трапляються авто, які перевантажені не по загальній масі. Все більше авто виявляємо, які перевантажені по осям, там неправильно розміщений вантаж. І ті, й інші фактично розбивають дороги.

Тарас Наконечний зауважив, що і ті, й інші порушення на Рівненщині нині виявляють інспектори, які працюють на двох мобільних габаритно-вагових комплексах. Ще один, третій комплекс, нині на ремонті. Втім, його інспектори проводять рейдові перевірки, і часто виявляють серйозні порушення у документах.

В обласному управлінні Укртрансбезпеки пояснили, що складають графіки перевірок. Інспекторів найчастіше можна побачити на трасі «Київ-Чоп». До слова, в управлінні сподіваються, що Служба автодоріг області якнайшвидше побудує нові майданчики для зважування, і це дасть можливість перевіряти більше великогабаритного транспорту.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень