«Якщо і розходитись, то красиво!»: зірка «Ліги сміху» Люленов розійшовся з дівчиною після двох років публічних стосунків

Оголосив про це у незвичний спосіб

Український співак та комік молдовського походження Іван Люленов розійшовся з дівчиною Єлизаветою Кравченко після двох років стосунків.

Про свій розрив вони оголосили у зворушливому спільному дописі в Instagram. У ньому Ліза емоційно танцює під супровід пісні Івана.

Пара не стала розкривати подробиць розставання, однак наголосили, що все відбулося мирно та без сварок.

«Усім привіт. Це Іван і Ліза. Ми більше не разом. Ми розійшлись, але розійшлись по дорослому та залишились в гарних стосунках. Ніяких скандалів і негативу між нами немає. Ми вдячні одне одному за цей шлях. Ми були публічною парою, тому і вирішили поділитись з вами. Тут не буде багато тексту. Ми творчі люди, тому виразили це так, як звикли : Ліза в танці, Іван у пісні. Якщо і розходитись, то красиво!» – поділились вони.

Зазначимо, що співак та комік вперше про свої стосунки заговорив ще на початку 2023 року. Люленов іноді публікував контент з Лізою та встиг познайомити її з батьками у рідній Молдові.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень