Якої зарплати хочуть рівняни? (ОПИТУВАННЯ)

Тиждень тому народні депутати приймали бюджет на 2017 рік.  В планах бюджету було й підняття зарплатні нардепам до 40 тисяч гривень. Багато людей обурилися таким рішенням, тому ми вирішили запитати рівнян, яка б зарплатня влаштувала їх, аби завдовольнити власні потреби. Виявляється, рівнянам потрібно небагато. Детальніше у опитуванні:

 

 - 5 тисяч. Можна й більше, але хоча би 5. Марія

- Я не знавець в таких справах, але на мою думку тисячі 4 мабуть мінімум. Комунальні послугу врахувати, проїзд, харчування орієнтовно.

- Мінімальна? Мабуть тисяч 15-20. Якщо ми йдемо кудись в Європу і хочемо європейських стандартів, ми повинні хоч трохи наблизитись. Якщо буде нормальна заробітна плата, яка буде поповнювати пенсійний бюджет. Олександр

 

Зауважимо, що сьогодні під час засідання сесії Верховної Ради прем`єр міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 січня 2017 року кожен працюючий не повинен отримувати менше 3200 гривень, а це вдвічі більше, ніж нині. 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень