Яким буде березень: Перший місяць весни приготував неприємний сюрприз

Чого чекати на Рівненщині та в інших областях

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Цьогорічний березень на Рівненщині буде теплішим, ніж у попередні роки.

Середня місячна температура в перший місяць весни очікується на рівні +3,7 градуса, що вище кліматичної норми, повідомили у Рівненському гідрометцентрі.

Тим часом опадів впродовж березня буде не багато. Місячна кількість опадів очікується на рівні 27 мм, що нижче норми.

З перших днів березня тепло буде не лише на Рівненщині. Як повідомив синоптик Ігор Кібальчич, прихід теплого повітря відчують на собі усі жителі західних і південних областей.

Упродовж усього місяця очікується значна кількість сонячних днів, проте ночами буде морозно. Щодо опадів, то їх по всій Україні може бути небагато, в середньому на 10 – 30% менше за кліматичну норму.

 

Особливо це буде стосуватися східних, центральних та північних областей. Тут можуть з'явитися перші ознаки посухи, яка має всі шанси на подальший розвиток, з урахуванням того, що в попередні місяці зволоження також було на доволі низькому рівні, – зауважив синоптик.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень