Які тарифи й наскільки зростуть в Україні уже на початку опалювального сезону

Уже на початку жовтня

Опалювальний сезон в Україні розпочинається приблизно 15 жовтня або коли середньодобова температура не перевищує +8 градусів впродовж трьох діб.

В Міненергетики України повідомляють, що з 1 жовтня підвищиться тариф на перші 100 кВт/год електроенергії для населення.

Замість 90 копійок за 1 кВт/год платити доведеться 1,68 грн, це майже вдвічі вище, ніж було раніше, — пише видання Today.ua

Якою саме буде вартість газу — наразі невідомо, адже тепер в Україні працює так званий ринок газу, й ціна блакитного палива може змінюватися з місяця у місяць. Однак відомо, що у 2021 році ціни на газ для населення зростуть на 19%.

З 1 січня 2021 року тариф за споживання холодної води зросте на 22%. Так що в розпал опалювального сезону дорожче доведеться платити й за це.

У Міністерстві економіки розповіли також про подальші зміни в тарифікації на постачання блакитного палива в оселі українців. Планується, що до 2023-го року ціна на газ зросте до 214 доларів США за один кубометр газу.

В рамках даної програми, протягом 3 років вартість газу буде рости в середньому на 19,6 відсотка щороку.

Матеріали Today.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень