ON-LINE

Які підприємства Рівненщини «кришуватиме» місцева влада

вівторок, 28 лютого 2017
У Рівному відзначили кращі підприємства області за підсумками обласного конкурсу якості продукції, товарів, робіт та послуг «Лідер якості Рівненщини»

Цьогоріч нагороди отримало 40 підприємств з усієї області. Вручили їх заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, голова Обласної ради Микола Драганчук та начальник Депертаменту економічного розвитку та торгівлі Костянтин Мокляк.

Як відзначив Ігор Тимошенко, нині складається така економічна та політична ситуація, в якій розвивати приватне підприємництво не так вже й легко:

Наш споживач стає ще більш вибагливим. Якщо ми хочемо експортувати свою продукцію на європейські ринки, там ще складніше і сертифікувати продукцію, і підготувати належним чином цю продукцію для європейського споживача. І тому це ваша велика заслуга.

Також і Ігор Тимошенко, і Микола Драганчук відзначили, що готові допомагати та підтримувати підприємства, підставляти плече та «кришувати» у рамках законодавства.

Зазначимо, що серед підприємств, які відзначили, є й такі відомі рівнянам як «Сталь-М», «Акорд-С», «Рівень», «Реноме» та інші.

Також цікавим фактом є те, що участь у конкурсі дозволить підприємствам маркувати свою продукцію логотипом Конкурсу «Лідер якості Рівненщини».

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного