Які види раку найчастіше виявляють в мешканців Рівненщини?

У списку їх 7

Понад тисячу нових онкохворих виявили на Рівненщині з початку року. Серед них – семеро дітей. Загалом у протипухлинному центрі наразі проходять лікування майже 30 тисяч хворих, серед яких – майже 250 дітей.

Як повідомили Радіо Трек у Департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення у відповіді на запит, найчастіше у пацієнтів виявляють онкологію:

  • молочної залози;
  • злоякісні новоутворення шкіри+меланома;
  • прямої кишки;
  • ободової кишки;
  • легень;
  • тіла матки;
  • передміхурової залози.

При цьому захворюваність серед жінок на 12% вища, у них виявляють онкопатології репродуктивних органів, а у чоловіків – рак передміхурової залози і легень. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень