Які квартири купуватимуть українці у 2025 році 

Прогнози щодо подорожчання житла - не змінилися 

З початку повномасштабного вторгнення на ринку нерухомості відбулися суттєві зміни. Ціни зросли, змінилися й пріоритети покупців. За прогнозами експертів, українці обиратимуть квартири у новобудовах тих компаній, які зможуть забезпечити: 

  • стабільно високу будівельну динамку (і відсутність тривалих перерв з 2022 року);
  • різні способи купівлі (тривале розтермінування, купівля за держпрограмами);
  • великий вибір житла (планувальні рішення, ергономіка простору);
  • адаптацію житла та ЖК до сучасних реалій (енергетична незалежність, пункти незламності тощо).

Попит матиме житло у комплексах комфорт-плюс сегмента (поліфункціональний квартал, місто в місті). У пріоритеті помешкання з євро плануванням площею 50 – 75 квадратів.

Водночас не відмовляються фахівці й від своїх прогнозів щодо подорожчання квартир. Ціна може зросли на 15-25%. Передусім на ціну впливатиме інфляція, що призведе до збільшення цін на будівельні роботи і матеріали, ситуація на валютному ринку, зміни в оподаткуванні, рівень попиту.

Водночас динаміка покупки нерухомості - залежиться від ситуації на фронті. 

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень