Які курорти українці гуглять найчастіше

За результатами останніх трьох місяців

 

В Україні почав відновлюватися інтерес до подорожей.

Google проаналізував пошукові запити українських користувачів зі словами «відпочинок в/отпуск в» за останні 3 місяці, аби зрозуміти, які напрямки відпочинку цікавлять українців цього сезону.

У зв'язку з обмеженнями на міжнародні поїздки, українці продовжували більше цікавитися відпочинком всередині країни. Цього року найпопулярнішими напрямками відпочинку в Україні вважаються Бердянськ, Залізний Порт та Коблеве.

А перша десятка за результатами пошуку в Google за останні 3 місяці така:

 1. Бердянськ
 2. Залізний Порт
 3. Коблеве
 4. Затока
 5. Кирилівка
 6. Одеса
 7. Арабатська Стрілка
 8. Сєдове
 9. Скадовськ
 10. Щасливцеве

На сьогодні все більше країн відкривають свої кордони для українців, і відповідно зростає число запитів про відпочинок на закордонних курортах. Котрий рік поспіль найпопулярнішим серед українців напрямком відпочинку за кордоном залишається Туреччина. Загалом гаряча десятка закордонних напрямків відпочинку, на думку українських користувачів Google, має такий вигляд:

 1. Туреччина
 2. Кіпр
 3. Албанія
 4. Болгарія
 5. Чорногорія
 6. Хорватія
 7. Греція
 8. Єгипет
 9. Грузія
 10. ОАЕ

 Матеріали ТСН

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень