Які аналізи треба здати після COVID-19

Аби не пропустити важливих симптомів в організмі

Лікар Євген Комаровський повідомив, як реабілітуватися після коронавірусу. До медика звернулася жінка, яка важко хворіла на COVID-19 і лежала в інфекційній лікарні. Після одужання жінку турбував загальний стан, мовляв, її тіло начебто їй не належало.

Тож, аби не пропустити важливих симптомів в організмі, Комаровський радить здати низку аналізів.

Зокрема, лікар рекомендує перш за все дати організму відпочити. Про це він написав на своїй сторінці в Інстаграмі:

- Я вважаю, що найкраще відвідати якийсь заміський будинок чи дачу, і там, у селі, на свіжому повітрі, у тиші, без людей та стресів, поступово збільшувати фізичні навантаження.

 

Одночасно сховати подалі телевізор, не дивитися і не слухати новини, оточити себе добрими людьми, а не шукати нові хвороби в поліклініках і лабораторіях — ось вам найкращий рецепт реабілітації після ковіду.

 

 

А потім треба все зробити для того, щоб організму було легше існувати в робочому режимі — забезпечити чисте, прохолодне та вологе повітря, більше гуляти та посильно навантажувати себе фізично.

Лікар радить місяць відпочити у спокої і розслабитися, а потім пройти УЗД «з голови до ніг і з ніг до голови», кардіограму, загальний аналіз крові і контролювати артеріальний тиск.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень