Які аналізи треба здати після COVID-19

Аби не пропустити важливих симптомів в організмі

Лікар Євген Комаровський повідомив, як реабілітуватися після коронавірусу. До медика звернулася жінка, яка важко хворіла на COVID-19 і лежала в інфекційній лікарні. Після одужання жінку турбував загальний стан, мовляв, її тіло начебто їй не належало.

Тож, аби не пропустити важливих симптомів в організмі, Комаровський радить здати низку аналізів.

Зокрема, лікар рекомендує перш за все дати організму відпочити. Про це він написав на своїй сторінці в Інстаграмі:

- Я вважаю, що найкраще відвідати якийсь заміський будинок чи дачу, і там, у селі, на свіжому повітрі, у тиші, без людей та стресів, поступово збільшувати фізичні навантаження.

 

Одночасно сховати подалі телевізор, не дивитися і не слухати новини, оточити себе добрими людьми, а не шукати нові хвороби в поліклініках і лабораторіях — ось вам найкращий рецепт реабілітації після ковіду.

 

 

А потім треба все зробити для того, щоб організму було легше існувати в робочому режимі — забезпечити чисте, прохолодне та вологе повітря, більше гуляти та посильно навантажувати себе фізично.

Лікар радить місяць відпочити у спокої і розслабитися, а потім пройти УЗД «з голови до ніг і з ніг до голови», кардіограму, загальний аналіз крові і контролювати артеріальний тиск.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень