Як витягуватимуть кулю з ноги дитини, вирішують медики в Рівному (ВІДЕО)

Та дивуються, чому проти колег відкрили кримінальне провадження

На Рівненщині дитина прострелила собі ногу з пневматичної рушниці. Інцидент стався у четвер, 20 травня, в Острозькому районі. Зі слів матері, 11-річний син ніс зброю в руках додому і вона вистрелила.

Потерпілого спершу доправили до Острозької райлікарні, однак там кулю витягнути не змогли. У суботу хлопчика доправили до обласної дитячої лікарні у Рівному. Нині хлопчика обстежують медики, каже завідувач відділення гнійної хірургії Олександр Парух:

Є післяопераційна рана. У районній лікарні була спроба видалити кулю. Зараз дитина дообстежується. Будуть нові рентген-знімки, щоб чітко визначити, де знаходиться куля. Тоді далі вирішимо, чи вести дитину консервативно — тобто загоюємо рани, щоб куля капсулювалася, а потім видаляємо. Або вирішуємо повторно забирати. Ще поки рішення не прийняте.

Яким саме чином лікуватимуть ногу дитині, ще не вирішили, каже Олександр Парух. Зауважимо, що в поліції відкрили кримінальне провадження щодо медиків Острозької ЦРЛ за неналежне виконання своїх обов'язків.

В обласній дитячій лікарні здивовані заявами правоохоронців, що острозькі лікарі неналежно виконали свою роботу, коли не дістали кулю. За словами медиків обласної лікарні, не у всіх випадках можна зробити це одразу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень