Як виглядає сонна Горинь у літній ранок (ФОТО)

З висоти пташиного польоту

Відомий мандрівник та велолюбитель Юрій Ойцюсь показав, як виглядає Горинь зранку.

Фото, які відзняті з квадрокоптера одного літнього ранку, Юрій Ойцюсь опублікував у соціальних мережах і так підписав:

Літні ранки це одне з див які поряд і які ми не цінуємо. По роботі поїхав сьогодні в Олександрію, застав туман, все чисте та спокійне, мінімум машин, світ теплий та спокійний, неспішно доїхав, неспішно політав, так само неспішно поїхав далі по справам, прямо медитація якась.

Горинь сонна вкрита туманом на багато кілометрів навкруги, вона виглядає магічно та нереально, Валерина стежка наповнена співами птахів, Решуцький ліс запашний та зелений.

Нагадаємо, назва річки «Горинь» походить від староруського слова «горина» (гориста місцевість). Горинь бере початок із джерела, що виходить на поверхню на північний захід від села Волиці. Тече з південного-заходу на північний-схід і впадає в ріку Прип’ять. Довжина 659 км. Найбільша притока – Случ.
Річка Горинь досить мальовнича, протікає високими урвистими берегами, які змінюються на пологі. Для Горині характерно доволі звивисте русло, яке найкраще можна розгледіти з висоти пташиного пальоту.

Більше фото від Юрія Ойцюся можна побачити тут.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень