Як українцям дізнатися розмір майбутньої пенсії. Онлайн-калькулятор від ПФУ

Пенсійний фонд запустив зручний електронний сервіс

Пенсійний Фонд України розробив спеціальний сервіс, який дозволяє розрахувати розмір майбутньої пенсії.

Як це працює

 

Страховий стаж і заробітна плата обчислюються на основі даних, що містяться у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Крім того, є можливість самостійно внести інформацію про страховий стаж, набутий до 1 січня 2004 року (періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховуються при призначенні пенсії).

Сервіс за результатами обчислення стажу (в т.ч. з урахуванням додатково внесеної інформації) відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначає право на призначення пенсії та дату, коли в особи виникне таке право.

Розмір пенсії визначається у поточних цінах, виходячи з припущення, що розмір заробітної плати буде таким, як на час розрахунку «Пенсійним калькулятором».

За результатами обчислення надається розрахунок пенсії та складові такого розрахунку (помісячний розрахунок коефіцієнтів заробітної плати, страховий стаж, розмір пенсії за формулою, доплата за понаднормовий стаж тощо).

Результати зберігаються в особистому кабінеті і доступні для перегляду в будь-який час.

Скористатися «Пенсійним калькулятором» можна, увійшовши до особистого кабінету на веб-порталі електронних послуг ПФУ за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень