Як у Рівному військово-морський прапор піднімали (ФОТО, ВІДЕО)

Школярі були у захваті

У Рівному стартувала всеукраїнська акція «Український військово-морський прапор».

У школі №2 поряд з державним прапором замайорів прапор військового корабля «Рівне». Ця акція приурочена 100-річчю підняття українських прапорів на всіх кораблях Чорноморського флоту.

Як на державному рівні відзначають подію, говорить командир корабля «Рівне» капітан першого рангу у відставці Олександр Калінніченко.

В масштабі України Нацбанк з цього приводу випустив ювілейну монету. Громадські організації випустили медаль на честь 100-річчя підйому українського військово-морського прапора.

Такі акції відбудуться в багатьох містах України, а 29 квітня головне святкування відкриють військові моряки у Києві на Майдані Незалежності.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень