Як селяни спільно з рятувальниками на Рівненщині боролися з вогнем (ФОТО)

У них це вийшло досить успішно

Напередодні у селі Дубрівка на Володимиреччині місцеві мешканці разом із рятувальниками гасили пожежу. Займання сталося приблизно о 13:15. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.

На місці події вогнеборці виявили, що горить господарча будівля. Вогонь невпинно поширювався по сіну та іншим займистим матеріалам і перекинувся на дровітню поруч. Доки пожежники заливали полум’я водою з браднспойта, місцеві жителі, згуртувавшись, також гасили пожежу підручними засобами, рятували худобу, а також стали активно допомагати рятувальникам. Згодом із села Кідри прибула ще одна пожежна автоцистерна.

За деякий час до місця події один з місцевих жителів підігнав бочку з водою. Розібравши покрівлю рятувальники спільно з селянами стали проливати тліюче сіно. Роботи вистачало всім, проте слід відзначити активну допомогу населення, яке не залишилось осторонь чужої біди.  Вже о 13:37 пожежу вдалося локалізувати, а о 15:25 повністю ліквідувати.

Проте вогонь встиг і завдати збитків, пошкодивши господарську споруду та частково дровітню, знищив орієнтовно 5 тонн сіна, 4 тонни зерна, господарський інвентар, велосипед, січкарню, електромережу, пошкодив дрова.

Наразі всі подробиці цієї події, остаточна причина виникнення пожежі та обсяги збитків встановлюється.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень