Як саме і чим на Рівненщині дезінфікують маршрутки проти коронавірусу

Це запитання цікавить наших читачів

Начальник обласного управління інфраструктури Федір Мисюра каже, що охопити перевірками з цього приводу всі автобуси буде важко. Але один із них він бачив, як саме дезінфікують.

Говорить Федір Мисюра:

Дезінфекція проводилася засобом «Бланідас 300». Тобто це одна таблетка засобу розводиться на 10 літрів води і тією водою миють підлогу, поручні, вікна, всі місця, де можуть торкатися люди.

 

Крім того, водіям роздавали антисептичні засоби для рук.

За словами Федора Мисюри, перевізники йому скаржилися, що в аптеках вже зникли засоби дезінфекції. Тож ті, хто не може їх придбати, додають у воду хлорку, миючі засоби і так прибирають салони.

Що стосується дезінфекції салонів тролейбусів, то її теж проводять. Адже підприємство «Рівнеелектроавтотранс» закупило для цього дезінфікуючі засоби.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень