Як на Рівненщині долатимуть бідність: уже розробили стратегію

На Рівненщині взялися за подолання бідності і розробили відповідну стратегію.

Таких заходів вимагає постанова Кабміну.

Як передбачає стратегія, бідність долатимуть шляхом влаштування людей на роботу, говорить виконувач обов’язків директора обласного департаменту соцзахисту населення Олексій Шамак:

- Основна мета – подолання бідності. Підвищення освітнього рівня наших громадян, які шукають роботу, і сприяння зайнятості. На жаль, у нас є значна частина громадян, які потребують додаткової уваги, збільшити мотивацію до праці і взагалі підвищити їх конкурентоспроможність на ринку праці, щоб мали легальні заробітки. На жаль, у нас за 2017 рік на 1% збільшилася кількість безробітних, зараз 12,6% безробітних.  

Зменшилася приблизно на 10 тисяч і кількість працевлаштованих громадян.

Згідно з офіційними даними, нині працює менше половини населення Рівненщини – 460 тисяч.  

А згідно з даними обласного управління статисти, станом на 1 березня 2018 року на території області проживало 1 млн 160 тисяч 267 осіб.

Стратегія подолання бідності розроблена на рік. Коштів з обласного бюджету реалізація документа не потребує.

Впровадженням заходів займатимуться Рівненський обласний центр зайнятості, об’єднання роботодавців у Рівненській області, обласний департамент агропромислового розвитку і місцеві органи самоврядування.

Стратегію мають затвердити на сесії обласної ради.

Теги: бідність
Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень