Як збільшити швидкість інтернету вдома: найпростіші способи

Не обов’язково обирати дорожчий тарифний план

Швидкість інтернету у квартирі може залежати від багатьох факторів. Від роутера, від швидкості інтернету, який роздає провайдер, від товщини ваших стін і розташування комп'ютера.

Як можна збільшити швидкість інтернету простими способами - розповіли в GSM-info.

Найпростіший спосіб збільшити швидкість інтернету у квартирі - розташувати роутер якомога ближче до комп'ютера. Як відзначають фахівці, відстань має значення і на швидкість може впливати також наявність стін між роутером і комп'ютером.

Відстань сильно впливає на швидкість підключення: чим далі пристрій від маршрутизатора, тим повільніше інтернет-з'єднання, - відзначають фахівці.

Також можуть заважати нормальній швидкості передачі даних товсті бетонні стіни. Особливо, якщо комп'ютер і роутер знаходяться в різних приміщеннях.

Можливо, варто задуматися про покупку маршрутизаторів з більш сильним сигналом або підключити до нього ПК через звичайний старий кабель, - відзначають експерти.

До речі, на швидкість може впливати й довжина кабелю – чим він довший, то більший ризик появи перегинів.

Перевірте вашу швидкість інтернету за допомогою спеціальної програми з визначення швидкості. Якщо вона значно менше, то варто звернутися до провайдера.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень