Як відбуватиметься повернення коштів за скасоване пробне ЗНО?

Нагадаємо, через війну проведення пробного тестування не проводиться

Особи, які реєструвались для участі в пробному ЗНО, зможуть повернути кошти за СПЕЦІАЛЬНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ або перерахувати кошти в один із фондів для порятунку України.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Це стане можливим, коли фахівці УЦОЯО отримають інформацію про механізми вступної кампанії, а значить, про доцільність пробного ЗНО.

В УЦОЯО розповіли, що значна кількість учасників пробного ЗНО уже сьогодні ініціюють перерахунок коштів на потреби держави та ЗСУ, або хочуть дізнатися про терміни їхнього повернення.

В УЦОЯО підкреслили:

Маємо зазначити, що ми не банківська установа, тож не зможемо автоматично перерахувати кошти у відповідні фонди.

Також в установі поінформували, що після оприлюднення механізму вступу НА ОСОБИСТИХ СТОРІНКАХ учасників пробного ЗНО на сайті УЦОЯО буде розміщена форма погодження із перерахунком коштів в один із фондів для порятунку України.

Ті учасники, які готові будуть віддати кошти у зазначений фонд, повідомлять про своє бажання через форму, для інших – повернення коштів відбуватиметься відповідно до спеціальної процедури.

Детальніше на цю тему ви можете дізнатися у матеріалі Пробне ЗНО в Україні скасували

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень