Як відбуватиметься повернення коштів за скасоване пробне ЗНО?

Нагадаємо, через війну проведення пробного тестування не проводиться

Особи, які реєструвались для участі в пробному ЗНО, зможуть повернути кошти за СПЕЦІАЛЬНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ або перерахувати кошти в один із фондів для порятунку України.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Це стане можливим, коли фахівці УЦОЯО отримають інформацію про механізми вступної кампанії, а значить, про доцільність пробного ЗНО.

В УЦОЯО розповіли, що значна кількість учасників пробного ЗНО уже сьогодні ініціюють перерахунок коштів на потреби держави та ЗСУ, або хочуть дізнатися про терміни їхнього повернення.

В УЦОЯО підкреслили:

Маємо зазначити, що ми не банківська установа, тож не зможемо автоматично перерахувати кошти у відповідні фонди.

Також в установі поінформували, що після оприлюднення механізму вступу НА ОСОБИСТИХ СТОРІНКАХ учасників пробного ЗНО на сайті УЦОЯО буде розміщена форма погодження із перерахунком коштів в один із фондів для порятунку України.

Ті учасники, які готові будуть віддати кошти у зазначений фонд, повідомлять про своє бажання через форму, для інших – повернення коштів відбуватиметься відповідно до спеціальної процедури.

Детальніше на цю тему ви можете дізнатися у матеріалі Пробне ЗНО в Україні скасували

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень