Як у Рівному відсвяткували День фізичної культури та спорту? (ФОТО)

Погода посприяла вдалому святкуванню

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту.

З нагоди свята Рівному відбулася низка цікавих спортивних заходів.

Розпочалося вже із нагородження рівненських спортсменів. 

Потім на майдані Незалежності виступали вихованки-гімнастки спортивного клубу «Золота осінь».

Виступили також вихованці відділення боротьби вільної ДЮСШ № 5, представники центру єдиноборств «Удар» з грейплінгу, ММА, карате та центру бойових мистецтв «Будокан».

На захід прийшов у найсильніший чоловік Рівного Ігор Головко. Він виконав вправу лог-ліфт та самотужки зрушив з місця автомобіль, вагою понад 8 тонн.

У межах святкування на майдані провели також відкриті олімпійські уроки з футболу, волейболу, гандболу та регбі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень