Начальник управління культури стала на пуанти й привітала мера «Лебединим озером» (ВІДЕО)

Так було в Чорноморську. А коли день народження в Третяка?

Міський голова Чорноморська, вірогідно, -- ліворуч дивиться на танець з президії

Творчо і з вигадкою підійшли до привітання міського голови Чорноморська його підлеглі.

Знаючи, що в мера День народження, вони влаштували на сесії міськради (чи якійсь погоджувальній раді) театралізовану постанову:

Усе під відому музику з «Лебединого озера», де лебідку у виконанні начальниці місцевого управління культури гнобить якесь демонічне втілення зла, яке каже, що керує «ливньовками» та непорядками в місті і яке потім успішно «гине» під проникливим поглядом міського голови, тим часом як лебідка досить таки непогано виконує свої хай і не складні але па та піруети.

Тут ви можете побачити оригінальний запис номера:

Нижче ж те, як цей танець подали на «2+2» у програмі «Спецкор», яку веде, до речі, рівнянин. Чи екс-рівнянин Руслан Ярмолюк.

Якщо ж ви загорілися бажанням підготувати якийсь екстраваґантний номер до Дня народження міського голови м. Рівне, то нагадуємо, що Олександр Третяк з’явився на світ 13 грудня 1985р.

Ще є час.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень