Як сподобатися коту, який «сам собі на умі»: ТОП-6 секретів (ФОТО)

«Кішки люблять, щоб усе було по-їхньому», - кажуть експерти

Коти – обережні тварини, а тому завоювати їхню довіру буває непросто.

Про це пише Inverse.

Зробіть так, щоб кішка могла контролювати ситуацію

Не беріть тварину на руки, не обмежуйте її простір та не заганяйте «в глухий кут». Усе це злякає пухнастика й викличе миттєву недовіру.

Краще зачекайте, поки тварина сама прийде до вас. Можна зацікавити її іграшкою або їжею, але не змушувати силоміць бути з вами.

Нехай кішка сама обирає

Дайте тварині змогу вирішувати, коли спілкуватися з вами, а коли уникати спілкування.

Власний простір та свобода додають котам впевненості – так вони швидше підуть на контакт із вами.

Не виглядайте загрозливо

Спробуйте опинитися на одному рівні з кішкою – присядьте навколішки або вмостіться на диван. Можна обережно простягнути руку – якщо тварина захоче спілкуватися, то почне тертися мордочкою або тілом об руку.

Тоді можна спокійно гладити тварину – вона буде задоволена спілкуванням.

Будьте передбачуваними

Кішки страшенно не люблять, коли їх різко беруть на руки, дражнять або гладять надто інтенсивно. Нехай ваші рухи будуть повільними й плавними.

До того ж це стосується й атмосфери в домі. Якщо у вашому будинку з'явився новий кіт, не допускайте різкого шуму, натовпів гостей, та інших стресів для тварини. Нехай пухнастик звикне до спокійної та розміреної обстановки.

Дізнайтеся, що подобається вашій кішці

Уважно спостерігайте за улюбленцем. Одні кішки люблять м'ячики, іншим подобається лазер, а деякі взагалі нічим не граються.

Те саме і з контактами: певні коти обожнюють, коли їх гладять, інші ж ніколи не дають себе погладити добровільно. Взаємодійте з вашим улюбленцем так, як йому подобається – і тоді тварина буде вам довіряти.

Регулярно годуйте та грайтеся з твариною

Це сформує міцний контакт між вами. Під час годування можна вивчити певні трюки з котиком, а ігри сприяють активному та щасливому життю улюбленця.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: кіткішка
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень