Як правильно чухатися, щоб перестало чухатися 

Ми все життя робили це не правильно і страждали

Вчені зі США з університету Маямі довели, що позбутися неприємного свербіння допомагає зовсім не розчухування місця де цей свербіж виникає. Справді легше стає якщо це місце розтирати та погладити.

Для дослідження фахівці наносили речовини, що спричиняють свербіж на шкіру лабораторних мишей, а потім погладжували ділянки шкіри. Виявилось, що нейрони які пов'язані з чутливістю, активуються ударами.

Під час експерименту нейрони реагували як на свербіж, так і на погладжування. Як тільки знижувалася активність нейронів, зменшувалося і почуття сверблячки.

Тож, комарині укуси, алергічні прояви розчухувати не треба, достатньо погладити це місце.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень